Strona głównaO firmieProduktyB2BMediaZdrowe nie znaczy nudneKontakt
 

Aktualności

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, czyli jak mądrze pomagać!

Tegoroczny finał Szlachetnej Paczki odbył się pod hasłem ”Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Dokładnie 19 580 potrzebujących otrzymało pomoc w niedzielę 14 grudnia!

- Szlachetna Paczka jest doskonałym przykładem na mądrą pomoc, która odpowiada na konkretne potrzeby. Darczyńcy są pewni, że pomagają w najlepszy z możliwych sposobów, a potrzebujący wierzą, że ich największe marzenia się spełnią. To niezwykła akcja, w której nie mogło nas zabraknąć – podkreśla Iwona Darul, Prezes marki Kupiec.

Po raz kolejny marka Kupiec wspiera potrzebujących przygotowując Szlachetna Paczkę.  Pracownicy z  wielkim poświęceniem i zaangażowaniem organizowali materiały i produkty, które wspólnie z wolontariuszami dostarczyliśmy do naszych potrzebujących. Łzy wzruszenia i uczucie wielkiego szczęścia zapanowały wśród dwóch rodzin, do których dotarła nasza pomoc.

-To wielka radość, że możemy brać udział w tej szlachetnej misji. Najpierw ze ściśniętym gardłem i poruszeniem poznawaliśmy historie rodzin, ich potrzeby, a łzy i poczucie niesprawiedliwości tylko potęgowało rozdarcie „komu pomóc”? To naprawdę trudny wybór – opowiada Joanna Robakowska, koordynatorka akcji z ramienia marki Kupiec.

I tym razem finał był szlachetny!

Szlachetna Paczka już od 14 lat daje radość i pomaga potrzebującym wrócić nadzieję, na lepszą przyszłość. Pierwsza edycja, którą w 2000 roku zapoczątkował ks. Jacek Stryczka wraz z grupą studentów duszpasterstwa akademickiego obdarowała 30 rodzin. Po 14 latach organizatorzy szacują, że Szlachetna Paczka będzie prowadzona w 570 miejscowościach na terenie całego kraju i połączy ze sobą blisko 700 tyś. osób! Jest to największa akcja charytatywna w Polsce, która mobilizuje tak wielką grupę wolontariuszy, darczyńców, przyjaciół, firmy i sponsorów aby mądrze pomagać!

Marka Kupiec już dziś zapowiada swój udział w następnym roku!