Anatomia zdrowego...

Bez kategorii

13.02.2019

Dołącz do nas! #ZdrowaRadoscZycia

Cenisz sobie zdrowe odżywianie i chcesz mieć realny wpływ na wygląd, smak i rozwój naszych produktów? Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego programu ambasadorskiego #ZdrowaRadoscZycia.

Dla kogo jest nasz program Ambasadorski?

Nasz program ambasadorski powstał z myślą o osobach, które świadomie wybierają produkty żywieniowe, cenią sobie zdrowy styl życia i chcą dzielić się ze światem Zdrową Radością Życia.
W naszej grupie staramy się zrzeszać osoby, które szukają inspiracji oraz te, które chcą być inspiracją dla innych.  Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze.  Chcemy poznać Wasze opinie i sugestie na temat naszych produktów, abyśmy mogli wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania.

Na czym właściwie to wszystko polega?

Z myślą o najaktywniejszych fanach stworzyliśmy grupę, do której regularnie zapraszamy nowe osoby, które aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych i dla których Zdrowa Radość Życia jest szczególnie istotna.  Każdy ambasador dostaje zaproszenie do naszej tajnej grupy na Facebooku, w której może liczyć na wsparcie naszego dietetyka. Dodatkowo, regularnie wysyłamy do Was paczki z nowymi produktami, aby poznać Wasze opinie na temat wprowadzanych nowości. To nie wszystko!  Grupa #ZdrowaRadoscZycia to również moc nagród, specjalne promocje w sklepie online czy udział w super eventach tematycznych!  Brzmi dobrze, prawda? Koniecznie zobaczcie relacje z naszych ostatnich Warsztatów z Piotrem Kucharskim!

Chcesz do nas dołączyć?

Bacznie obserwujemy Wasze profile społecznościowe i szukamy oznaczeń #kupiec #zdrowaradosczycia, aby najaktywniejszych miłośników zdrowej diety zaprosić do grona naszych ambasadorów.

Jest nam ogromnie miło, gdy obserwujemy, jak z roku na rok zainteresowanie zdrowym odżywianiem stale wzrasta. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zbudować coś naprawdę pięknego! Pamiętajcie, że w zdrowym ciele zdrowy duch!

Uważasz,  że powinieneś być w naszej grupie? Napisz do nas na ambasador@kupiec.pl

 

Jak się skupić? Sprawdzone sposoby na koncentracjęPolenta z potrawką z cukinii i pomidorów


1 Odpowiedzi do "Dołącz do nas! #Zdrowa..."

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *