Bo każda z Nas jest wyjątkowa!

11 kwietnia 2013 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim odbyło się  niezwykłe spotkanie prasowe pod hasłem „Bo każda z nas jest wyjątkowa”.
Jego celem było pokazanie, że mimo natłoku obowiązków i braku wolnego czasu, każdy dzień w życiu kobiety może być pełen pasji i entuzjazmu. Dzięki produktom firm Kupiec, Lazur i Mastercook prowadzenie zdrowego
i aktywnego stylu życia jest nie tylko możliwe, ale i łatwe oraz przyjemne. Dlaczego?

Kupiec będąc jednym z liderów rynku zdrowej żywności w Polsce kreuje trendy i  inspiruje do tworzenia pełnowartościowych, pomysłowych i ciekawych posiłków dla całej rodziny, które umożliwiają stosowanie zbilansowanej i jednocześnie smacznej diety. Mastercook oferuje sprzęt AGD, który przy minimalnym nakładzie pracy umożliwia przygotowywanie zdrowych posiłków. Natomiast sery Lazur nie tylko zachwycają smakiem i aromatem, ale również charakteryzują się wysoką wartością odżywczą.

To wyjątkowe spotkanie prasowe poprowadziły trzy niezwykle aktywne i sexy Mamy: Katarzyna Cichopek i Marta Wiśniewska oraz Gabriela Antczak. Ponadto z gośćmi gotował Piotr Kucharski – miłośnik zdrowej kuchni i jednocześnie super Tata. Spotkanie z sexy mamami nie mogło odbyć się bez atrakcji przewidzianych dla ich pociech. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek, w tym gotowanie i taniec na żywo. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie adresowane do wyjątkowych, czyli wszystkich kobiet.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło wielu znamienitych gości. Obecni byli przedstawiciele blisko stu tytułów prasowych oraz portali internetowych i  nie zabrakło także znanych osób. Pojawiły się między innymi: Andżelika Piechowiak – aktorka znana nie tylko z serialu M jak Miłość oraz dr Anna Senderska prowadząca cieszący się dużym zainteresowaniem program Cofnij Zegar w TVN.