29 października br. już po raz 4 odbyła się konferencja wrocławskich Wenusjanek, podczas którego kobiety aktywne, kobiety biznesu mogły w sposób interaktywny poszukiwać inspiracji zarówno w perspektywie zawodowej jak i prywatnej.

Wenusjanki to cykl spotkań, konferencji tematycznych łączących ze sobą networkingowy i motywacyjny charakter z szeroko rozumianym lifestylem. Podczas spotkania we Wrocławiu swoimi doświadczeniami, pasjami i poradami dzieliły się z uczestniczkami:

Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, laureatka 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej, która występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także u boku Noviki czy Marii Peszek.

Beata Pierzchała – Dyrektor Wydziału Starostwa Powiatowego we Wrocławiu,  przez kilka lat prezes stowarzyszenia Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku.

Krystyna Bałakier – prowadząca własną firmę, stylistka, autorka bloga „Moda po ludzku”.

Celem naszych spotkań jest integracja aktywnych i przedsiębiorczych kobiet na Dolnym Śląsku, zarówno tych, które osiągają sukcesy zawodowe jak i tych spełniających swoje prywatne pasje. Ze spotkania na spotkanie dostaję pozytywny feedback od uczestniczek naszych konferencji. Mam nadzieję, że zarażanie pasją i uśmiechem, jak i promocją pozytywnych wzorców i interesujących, lokalnych inicjatyw nadal będzie towarzyszyć naszym kolejnym wydarzeniom. Także stała współpraca z naszymi partnerami, marką Kupiec pozwala zorganizować nam konferencję na odpowiednim poziomie – podkreśla p. Paulina Kirk, koordynatorka wrocławskich spotkań.

Wenusjanki spotykają się w Krakowie, Kielcach, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku. Co miesiąc w każdym z miast prowadzone są trzy panele tematyczne, których prowadzące przekazują maximum wiedzy i doświadczenia, inspirując słuchaczki do rozwoju osobistego i spełniania własnych marzeń oraz wspólnych rozwiązań biznesowych.

Wenusjankom życzymy kolejnych niezwykłych spotkań i warsztatów, dzieki którym spełnią się najskrytsze marzenia i rozwiną pasje!