Program „Zdrowe – nietrudne” dedykujemy uczniom klas 1-3 w szkołach podstawowych, oraz ich nauczycieli. Doceniamy wychowawców, którzy wierzą, że nauka nie musi być nudna i potrafią tę myśl przekazać swoim uczniom. Wiesz, że Twoi podopieczni są wyjątkowi i chcesz ich za to nagrodzić? Zdrowe – nietrudne jest dla Ciebie!

Wycieczka pełna przygód

Wszystko, co chcemy przekazać można ująć w prosty sposób i wyrazić poprzez zabawę – wiedzą to najlepsi nauczyciele. W programie „Zdrowe – nietrudne” klasy, które nie boją się wyzwań i umieją uczyć się bawiąc mają dostęp do wielu interesujących materiałów dydaktycznych. Wśród nich są książki „Rodzina Przygód”, aby razem z rodzicami wykorzystywać zdobytą wiedzę i codziennie utrwalać zdrowe nawyki.

Żeby wygrać wystarczyło wykonać wszystkie zadania i udokumentować zdjęciami zabawę, która im towarzyszyła. Jest o co walczyć – nagrodą jest dzień pełen sportowych wrażeń na Stadionie Narodowym w Warszawie. W programie? Zwiedzanie stadionu, warsztaty kulinarne z Piotrem Kucharskim – ambasadorem marki Kupiec, oraz udział w sportowych zmaganiach i zajęciach dla cheerleaderek.

Programowanie z pierwszej ręki

Chociaż wycieczkę wygra tylko jedna klasa, to w tej edycji przewidzieliśmy także wyróżnienia pod hasłem „Zaprogramuj się na zdrowe – nietrudne”. Aż 10 wyróżnionych klas będzie miało okazję dowiedzieć się jak zaprogramować się na zdrowy styl życia. A nauczycielem będzie ktoś, kto zna programowanie od podszewki – nasz partner programowy TwojRobot.pl!

Jest o co walczyć! Chociaż 3 edycja już dobiega końca, to zawsze warto być na bieżąco. Dokładnych informacji na temat Zdrowe – Nietrudne i „Drużyny Przygód” szukaj TUTAJ