13 grudnia br. w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, marka Kupiec wsparła coroczne spotkanie organizowane przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Ta uroczysta gala zwycięzców jest niezwykle wzruszającym spotkaniem blisko pół tysiąca osób, które pokonało swój własny Mount Everest!

Spotkanie otwarła Prezes fundacji Agnieszka Aleksandrowicz, która uhonorowała przyjaciół i darczyńców statuetkami Kropla Życia. Gościem specjalnym spotkania była Martyna Wojciechowska, ambasadorka fundacji, która podkreślała, że „niemożliwe nie istnieje”, dodając wielkiej energii dzieciom i rodzicom zgromadzonym na sali. Prezentacja niezwykłych dokonań, jakie podjęła w swoim życiu Martyna Wojciechowska podkreśla fakt, że najważniejsze jest zrobić pierwszy krok ku swoim marzeniom.

Galę zakończył charyzmatyczny występ Ricky’ego Lion’a, charyzmatycznego kompozytora i animatora pochodzącego z Kongo, który wraz z dziećmi poprowadził warsztaty z gry na bębnach i klaskania! Fascynujący występ dodał wszystkim energii, a najmłodszym występującym na scenie odwagi!

Podczas wieczoru wszystkie dzieci i zaproszeni goście otrzymali Wafle w czekoladowej polewie, które chrupano takze podczas seansu filmowego przygotowanego dla dzieci w drugiej części spotkania.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Więcej o spotkaniu na stronie Fundacji