Firma Kupiec  aktywnie wspiera kobiety i wychodzi naprzeciw wyzwaniom, które stawia przed nimi codzienne życie.  Z pewnością jednym z nich jest macierzyństwo, które okazuje się tak samo ekscytujące jak i trudne. Jest to czas, w którym kobiety szczególnie silnie integrują się ze sobą, dzieląc się spostrzeżeniami i doświadczeniem jak zdrowo odżywiać się w czasie ciąży i karmienia, karmić dziecko i dbać o siebie, aby szybko wrócić do formy. Chcą być jednocześnie wzorowymi matkami i pięknymi, aktywnymi kobietami, które spełniają się zarówno na tle zawodowym, jak i prywatnym.  Z pewnością jest to czas wielu pytań, na które dzięki firmie Kupiec będzie można uzyskać odpowiedzi w zaufanym gronie, powstaje bowiem nowy program szkoleniowy „Mamy Sexy Mamy”!

Cykl bezpłatnych szkoleń „Mamy Sexy Mamy” zainauguruje konferencja prasowa, która odbędzie się już 29 sierpnia br. Podczas spotkania nie zabraknie gwiazd znanych ze sceny i z ekranu. Katarzyna Cichopek – aktorka, psycholog z wykształcenia, prowadząca szkolenia – przedstawi genezę powstania cyklu „Mamy Sexy Mamy”.  Andżelika Piechowiak – słynna aktorka i producentka programu szkoleń – opowie o celach i przesłaniu cyklu oraz tym, gdzie będą się odbywać szkolenia i do kogo są kierowane. Podczas konferencji zostanie również oficjalnie zaprezentowany blog Katarzyny Cichopek, który w pełni poświęcony będzie relacji ze szkoleń „Mamy Sexy Mamy”.

Interaktywne szkolenia „Mamy Sexy Mamy” odbywać się będą na terenie całej Polski i co jest niezwykle istotne –  są bezpłatne. Głównym Sponsorem programu szkoleń jest firma KUPIEC – jeden z największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Spotkamy się z kobietami, aby rozmawiać, wymieniać się swoimi doświadczeniami, wspierać nawzajem i razem odkrywać radość z macierzyństwa. Wierzymy, że połączone wspólnym doświadczeniem stawania się matką, kobiety mogą czerpać siłę. Początki macierzyństwa to piękny i jednocześnie trudny czas. Bardzo ważne jest, aby czuć w tym okresie wsparcie. Będziemy zadawać pytania i razem szukać odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie. Czy sobie poradzę? Co będzie z pracą? Jak bardzo zmieni się moje ciało? Udowodnimy, że „Mamy Sexy Mamy”!