MoveOn to nowa linia produktów marki Kupiec dedykowana wszystkim tym, którzy dbają o zbilansowaną dietę. Przygotowanie odpowiedniego w składniki posiłku nie jest jednak łatwe i przede wszystkim czasochłonne.  MoveOn to pełnowartościowe posiłki w wygodnej i szybkiej do przygotowania formie w dwóch liniach:

Extreme wysokobiałkowe owsianki i puddingi, które dostarczają ok. 30g białka w 100g porcji. Linia dedykowana dla osób intensywnie uprawiających sport i suplementujących się. Jest to ciekawa alternatywa dla suplementów zarówno przed jak i po treningu. Produkty nie zawierają cukru i są słodzone ksylitolem.

Plus funkcjonalne owsianki i crunchy posiłki wzbogacone min. minerałami, witaminami i błonnikiem. Linia dedykowana dla osób dbających o zdrowy styl życia, aktywnych fizycznie i uprawiających sport.

MoveOn to nie tylko produkty! Powstaniu nowości marki Kupiec przyśiwieca idea „WSZYSCY JESTEŚMY SPORTOWCAMI”.  Dlatego powstała drużyna MoveOn Team, w skłąd której wchodzą uznani sportowcy i trenerzy, a wśród nich:

  • PAWEŁ MURSZEWSKI – amatorsko uprawia crossfit. Trenuje od roku- 4, czasem 5 razy w tygodniu. Sport traktuje jak odskocznię i sposób na osobisty rozwój. Widzi w nim drogę do pokonywania własnych ograniczeń – zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Za nim pierwsze zawody, w których – mimo krótkiego stażu – udało mu się dojść do półfinału.

  • NATALIA RYBARCZYK – sportowy multitalent. Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek polskiego taekwondo olimpijskiego: Akademicka Mistrzyni Świata, srebrna medalistka Wojskowych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro oraz wielokrotna Mistrzyni Polski w taekwondo olimpijskim. Zawodowy żołnierz w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego, gdzie jako instruktor w Sekcji WF i Sportu trenuje żołnierzy. Pomysłodawczyni i trenerka programu Selekcja Jednostki Specjalne. Trener personalny, instruktorka taekwondo i samoobrony, golfa, indoor cycling i crossfitu. Prowadzi własny blog.
  • KRZYSZTOF KOKOT – zapalony triathlonista, który swoją przygodę ze sportem rozpoczął od kolarstwa szosowego. Najbardziej lubi dyscypliny wytrzymałościowe, dlatego skupił się na cross triathlonie – jego górskiej odmianie. Zajął 3. miejsce w Mistrzostwach Polski w cross triathlonie i 15. Miejsce na Mistrzostwach Świata. Wśród licznych osiągnięć są też 7. miejsce w Pucharze Europy seniorów oraz 17. miejsce w Pucharze Świata serii Xterra World Tour. W 2015 r. dołączył do klubu KS Posnania Triathlon, w którym z powodzeniem i zapałem trenuje.
  • IWONA IFA GĄSIOROWSKA – joginka, instruktorka jogi, hispanistka, mama. Praktykuje jogę od 2008 roku . Rozpoczynała od praktyki metodą Iyengara, od kilku lat praktykuje bardziej dynamiczne style jogi – obecnie prowadzi zajęcia z VinyasaPower Joga. Właśnie z sukcesem zdała międzynarodowy egzamin w tym systemie i przygotowuje się do kolejnego poziomu. Jest także instruktorem aerial jogi i programu Zdrowy Kręgosłup.
  • KRYSTIAN TOMCZAK – związany ze sportem od najmłodszych lat. Aktywność fizyczną traktuje jako nieodzowny element życia. Kilka lat temu rozpoczął przygodę z bieganiem. Kondycję budował od podstaw. Małymi krokami doszedł do formy, która pozwoliła mu na zdobycie Korony Polskich Półmaratonów. W tym roku przygotowuje się do startów w maratonie i triathlonie. Trenuje 5 razy w tygodniu.

Dlaczego warto sięgnać po posiłki MoveOn wyjaśnia  Joanna Szurkowska, dietetyk sportowy, który wspiera MoveOn Team. Jako ekseprt w żywieniu sportowców wie, że dieta bogata w pełne wartości składniki, odpowiadająca na indywidualne potrzeby, dostępna każdego dnia jest kluczem do sukcesu.

Więcej o nowości TUTAJ