Ostatni rok był rokiem wielu zmian dla firmy Kupiec, lidera wielu kategorii produktów – w tym również ryżu. Zmienione zostały prawie wszystkie opakowania, a także wprowadzono wiele nowości. Jest to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie produktami Kupca ze strony konsumentów. Ostatnio na rynek zostały wprowadzone trzy nowe rodzaje ryżu premium z serii „Connaisseur”, które zachwycą smakiem nawet najbardziej wymagających klientów:

    Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny
    Ryż Naturalny Basmati
    Ryż do Sushi

Wygodne, nowoczesne i eleganckie opakowania, w których dostępne są nowe ryże premium zaskakują praktycznością – nie przewracają się, zajmują mało miejsca, a przede wszystkim dzięki zamknięciu strunowemu można je wielokrotnie otwierać i ponownie zamykać.

Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny – to pierwsza z propozycji firmy Kupiec.
Jest to ryż o nieprzetworzonych ziarnach, dzięki czemu stanowi cenne źródło magnezu i fosforu. Jego delikatny, jasnobrązowy kolor jest wynikiem obecności kilku warstw otrąb, które okalają każde ziarno. Ryż ten wyróżnia się nie tylko obecnością wielu składników cennych dla zdrowia oraz doskonałym smakiem, ale także niezwykle szybkim czasem gotowania – wystarczy jedynie 10 minut by ziarna stały się miękkie i idealne do podania.

Ryż Naturalny Basmati
Kolejną nowością jest Naturalny Ryż Basmati. Jest to produkt bardzo zdrowy – jego ziarna charakteryzują się jasnobrązowym kolorem, ponieważ na każdym z nich znajduje się kilka warstw otrąb. Ryż Basmati Naturalny firmy Kupiec pochodzi z podnóży Himalajów, z dolin Indii i Nepalu. Dzięki specyficznym warunkom i klimatowi w jakim dojrzewa, posiada niesamowity aromat, który doceniany jest przez koneserów na całym świecie. Krystalicznie czysta woda spływająca ze szczytów Himalajów oraz mocne słońce i niskie temperatury sprawiają, że smak Ryżu Naturalnego Basmati jest tak ciekawy i niepowtarzalny.

Ryż do Sushi
Ciekawą nowością jest również Ryż do Sushi. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy lubią sami przygotowywać i cieszyć się smakiem egzotycznych dań we własnym domu. Ma odpowiednie, owalne ziarna, które po ugotowaniu doskonale się kleją. Dzięki temu przygotowywanie i formowanie wszelkich odmian sushi jest niewiarygodnie proste, szybkie i przyjemne. Do tego wyróżnia się doskonałym smakiem i wysoką jakością. W każdym opakowaniu ryżu z serii „Connaisseur” znajduje się 400 g ryżu. Na tyle opakowania w przejrzysty sposób podany jest sposób przygotowania. Ryże te są   . Dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.