Trzy sekundy i gotowe!

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. W dzisiejszych, zabieganych czasach, śpiesząc się do pracy i szkoły, często trudno jest znaleźć czas na przygotowanie czegoś co byłoby smaczne, a przy tym zdrowe i pełnowartościowe. Firma Kupiec, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, poszerzyła właśnie swoją gamę produktów z linii Coś na Ząb o nowość – pyszne i chrupiące Crunchy i Musli, którego przygotowanie zajmuje tylko 3 sekundy. Wystarczy zalać je odrobiną mleka, jogurtu lub kefiru.

Małe, wygodne i eleganckie opakowanie 50g zmieści się w torebce czy plecaku, więc można je zabierać ze sobą i chrupać nie tylko na śniadanie, ale również w formie zdrowej i smacznej przegryzki w ciągu dnia. Opakowanie większe 250g pozwoli dłużej rozkoszować się ulubionym produktem. Crunchy i Musli z linii Coś na Ząb świetnie sprawdzą się w domu, ale też w pracy, w szkole, na wycieczce, czy po treningu.

Na rynku dostępne są nowe Musli Tropikalne i Crunchy w dwóch smakach – naturalnym i pomarańczowo-czekoladowym, w opakowaniach 50g i 250g. Produkty te są  nie tylko smaczne, ale stanowią także doskonałe źródło błonnika. Zawierają również w swoim składzie węglowodany i białko, które dodadzą energii na cały dzień