Trzy minuty i gotowe!

Firma Kupiec wprowadziła właśnie na rynek zupełnie nowy produkt, poszerzając tym samym linię produktów śniadaniowych Coś na Ząb. Do owsianek, crunchy i musli dołączyła kasza manna instant w dwóch smakach – waniliowym i malinowym.

Ciągły pośpiech, zwłaszcza rano, sprawia, że wielu z nas zapomina o śniadaniu. To bardzo poważny błąd, ponieważ śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Jednak śpiesząc się do pracy i szkoły, często trudno jest znaleźć czas na przygotowanie czegoś, co byłoby smaczne, a przy tym zdrowe i pełnowartościowe. Linia produktów Coś na Ząb firmy Kupiec jest rozwiązaniem tego problemu. Nową kaszę mannę z linii Coś na Ząb przygotowuje się niezwykle szybko – wystarczy zalać ją  gorącą wodą i dokładnie zamieszać, a zdrowe, smaczne i pożywne śniadanie jest gotowe!

Małe, wygodne i eleganckie opakowanie zmieści się w torebce, czy plecaku, więc porcję kaszki można zawsze mieć przy sobie, gdy dopada głód – świetnie sprawdzi się ona bowiem nie tylko w domu, ale też w pracy, w szkole, czy na wycieczce.

Nowa kasza manna z linii Coś na Ząb jest nie tylko smaczna, ale także zdrowa i lekkostrawna. Doskonale zaspokoi głód. Dzięki wysokiej wartości odżywczej, kasza manna jest ważnymproduktem w żywieniu niemowląt i małych dzieci.