Oto prawdziwie mistrzowskie połączenie! We współpracy z Piotrem Kucharskim zorganizowaliśmy  warsztaty kulinarne, w których motywem przewodnim były dania lunchowe Kupiec. Mieliśmy przyjemność gościć mistrzynie Polski w piłce nożnej z KKPK Medyk Konin.

Warsztaty odbyły się w profesjonalnym studiu kulinarnym „Browar Mieszczański”. Pod okiem pana Piotra i przy użyciu produktów Kupiec naszej mistrzowskiej ekipie udało się wyczarować następujące specjały: wafle ryżowe z twarożkiem warzywno-ziołowym, zupa z krewetkami, gryczotto z pieczonym kurczakiem i pudding z kaszy jaglanej.

Nad tym, by uczta była zgodna z dietą mistrzyń czuwała pani Marzena Pałasz – oficjalna dietetyczka drużyny z Konina. Zarówno Pani Marzena jak i zawodniczki podkreślały zalety produktów Kupiec oraz sytuacje, w których warto sięgnąć po dania lunchowe.

Zobacz krótki film, który przygotowaliśmy z tej okazji:

Warsztaty z Medykiem Konin

Skoro już znamy wszystkie smaki naszych dań wytrawnych, czas zobaczyć, jak przebiegały wrocławskie warsztaty kulinarne zawodniczek Medyka Konin z Piotr Kucharski, których tematem przewodnim były nasze lunchowe przysmaki. Warsztaty odbywały się pod okiem dietetyczki Marzeny Pałasz. Zobaczcie, co o naszych nowych daniach sądzą eksperci! 🙂

Opublikowany przez Kupiec na 27 lutego 2018