Warsztaty z Ambasadorami Kupca

Warsztaty z Ambasadorami Kupca
By lutego 13, 2020 0 Comment

Warsztaty z Ambasadorami Kupca

Zdrowa radość życia podczas warsztatów z Ambasadorami Kupca. Zostań Ambasadorem Zdrowej Radości Życia!

Stawiasz na zdrowie? Szukasz nowych smaków? Eksperymentujesz w kuchni? Jesteś otwarty na kulinarne i dietetyczne wyzwania? Zostań Ambasadorem marki Kupiec.Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną, polską marką. Nasze produkty są pełne wartości odżywczych. Pochodzą ze zbiorów prosto z pól, dzięki czemu czuje się ich prawdziwy i naturalny smak. Czerpiemy inspiracje z natury, chcemy dzielić się tym co najlepsze. Nasze credo to jedzenie pełne zdrowia i przyjemnych doznać dla kubków smakowych. 

Ambasador marki Kupiec, to osoba znająca nasze produkty i chcąca dzielić się tym co dobre z innymi. To jednocześnie osoba znająca się na mediach społecznościowych i potrafiąca nagrać filmik, zrobić zdjęcie, stworzyć ciekawy wpis.Nasi AMBASADORZY to:

- osoby chcące promować zdrową żywność w mediach społecznościowych,

- osoby kreatywne i poszukujące nieoczywistych smaków,

- osoby wiarygodne przez to, w jaki sposób inspirują innych do zdrowego odżywiania się,Ambasador marki Kupiec, ma niepowtarzalną okazję, wprowadzać jako pierwszy do kuchni nasze produkty i na ich bazie tworzyć autorskie przepisy, jak również dzielić się nimi w social mediach. Ma bezpośredni wpływ na to, co pojawi się na stołach naszych konsumentów.Jeśli tak jak my jesteś pełen entuzjazmu i naturalnej energii, czerpiesz przyjemność z gotowania i chętnie dzielisz się pomysłami, drzemie w Tobie dusza edukatora, zapraszamy - dołącz do naszego zespołu Ambasadorów marki Kupiec.Najbardziej zaangażowanych Ambasadorów raz w roku zapraszamy na warsztaty dedykowane. Kupiec dba o to, by jego Ambasadorzy czerpali prawdziwą radość życia i mieli możliwość stałej konsultacji  ze specjalistami: dietetykiem marki czy też kucharzem w osobie Piotra Kucharskiego.Jeśli prowadzisz bloga kulinarnego, kanał kulinarny prosimy o kontakt: ambasador@kupiec.pl

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.