Anuga to międzynarodowe, prestiżowe targi spożywcze, które odbywają się co dwa lata w Kolonii w Niemczech, przyciągając wystawców z całego świata.  Podczas tegorocznych targów, które odbywały się od 7 do 11 października, miały swoją premierę nowe produkty firmy Kupiec.

Są to produkty stworzone na bazie wysokiej jakości kaszy i ryżu firmy Kupiec. Seria powstała z myślą o osobach aktywnych i pracujących zawodowo, które nie mogą sobie pozwolić na czasochłonne przygotowywanie posiłków do pracy, a jednocześnie zależy im na zdrowych i sycących lunchach. To właśnie takim osobom dedykujemy nasze proste, zdrowe i łatwe w przygotowaniu potrawy, zamknięte w estetycznych i wygodnych opakowaniach, które można bez problemu wrzucić do torby lub plecaka.

Nasze produkty charakteryzują się skrupulatnie dobranymi składnikami, dzięki czemu posiłek jest nie tylko zdrowy, ale i naprawdę smaczny. Stworzyliśmy różne warianty smakowe, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W ramach serii nowych „zdrowych dań” marki Kupiec przygotowaliśmy: kaszę gryczaną z sosem pieczeniowym
i burakiem, kaszę gryczaną z sosem węgierskim i warzywami, kaszę jaglaną z sosem pomidorowym i warzywami, kaszę kuskus z sosem ziołowo-serowym i warzywami, ryż z sosem meksykańskim i warzywami oraz ryż z sosem pomidorowym i oliwkami!

Wymienione warianty będą niebawem dostępne w sprzedaży hurtowej i detalicznej dla wszystkich zainteresowanych.

A tymczasem zapraszamy do śledzenia naszych kanałów w social mediach. Niebawem zaprosimy Państwa do udziału w konkursach, w których można będzie wygrać nasze nowe produkty, a następnie je przetestować. Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii. Smacznego!