#ZdrowaRadoscZycia

Program #ZdrowaRadoscZycia

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Chcesz, żeby Twoja opinia miała realny wpływ na wygląd, smak i rozwój produktów? Chcesz testować najnowsze produkty oraz sprawić, żeby były dopasowane do Twoich potrzeb? Dołącz do programu ambasadorskiego #ZdrowaRadoscZycia marki Kupiec i buduj naszą markę z nami!

Czym jest program Ambasadorski?

To przestrzeń stworzona przez markę Kupiec dla osób, które świadomie wybierają produkty żywieniowe, cenią zdrowy styl życia oraz chcą inspirować innych do zdrowej radości życia! Wiemy, że wspólnie z Wami możemy przekazać wartościową wiedzę wielu osobom, a nasza wspólna misja jest możliwa do zrealizowania dzięki Waszemu zaangażowaniu – dlatego tak bardzo cenimy Waszą pomoc!

Co możesz zyskać dołączając do Ambasadorów #ZdrowaRadoscZycia:

Paczki z próbkami nowych produktów

Paczki z próbkami nowych produktów

Zaproszenie do grupy na Facebooku

Zaproszenie do grupy na Facebooku

Nagrody za najlepszy przepis

Nagrody za najlepszy przepis

Udział w eventach tematycznych

Udział w eventach tematycznych

Zaproszenia na warsztaty kulinarne

Zaproszenia na warsztaty kulinarne

Wsparcie dietetyka

Wsparcie dietetyka

Promocje Ambasadorów

Promocje Ambasadorów

Rabaty w sklepie online

Rabaty w sklepie online

Kogo zapraszamy do programu?

#ZdrowaRadoscZycia to misja, na którą zapraszamy osoby inspirujące się wzajemnie, współpracujące z marką Kupiec i dyskutujące o jej produktach. Dzięki temu, możemy wspólnie tworzyć coraz ciekawsze propozycje na pożywne i smaczne posiłki na śniadanie, obiad i kolację.

Jesteście naszymi głównymi i najbardziej prestiżowymi opiniodawcami. To na bazie Waszych opinii będziemy modyfikować naszą ofertę i dodawać nowe produkty, by dotrzeć do jak największej liczby klientów. W zamian jako pierwsi dowiecie się o naszych nowych propozycjach. Wierzymy, że razem możemy pokazać innym, jak cieszyć się zdrową radością życia!

W zamian liczymy na Wasze ciekawe i nowe pomysły, gotowość na dyskusję oraz chęci do tworzenia nowych, niezwykłych dań oraz rozwijania listy produktów marki Kupiec.

Jak zostać Ambasadorem marki Kupiec?

Uważnie obserwujemy Wasze profile, konta na Instagramie i Facebooku. Do naszego programu zapraszamy te osoby, które rozumieją nasz zamysł zdrowej radości życia, pokazują jej wizję w różnych kontekstach oraz prezentują swoje pomysły na zdrowe produkty i przepisy. Musicie być gotowi na merytoryczną dyskusję o produktach, a swoją postawą udowadniać, że #ZdrowaRadoscZycia jest wartością, o którą warto dbać.

Doceniamy zaangażowanie w dzieleniu się opiniami w social media oraz sugestiami na temat naszych produktów. Wasze opinie, zdjęcia, filmy i komentarze są dla nas inspiracją do dalszego tworzenia produktów i kontynuowania rozmowy z konsumentami w oparciu o zamkniętą i elitarną grupę ambasadorów.

Nie czekaj na nasz ruch! Jeśli chcesz wziąć czynny udział w naszej misji, napisz do nas na adres: ambasador@kupiec.pl

Być może następnym razem zaproszenie do programu wyślemy właśnie do Ciebie?

Chcesz dołączyć do programu?

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kupiec sp. z o.o. z siedzibą w Paprotni (62-513), ul. Kupiecka 17 („Kupiec”), kontakt: rodo@kupiec.pl Kupiec sp. z o.o. przetwarza Twoje dane osobowe w celu nawiązania i realizacji kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie – art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być: usługodawcy w obszarze działań marketingowych i analitycznych oraz dostawcy rozwiązań IT. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do nawiązania i realizacji kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi przez Kupiec. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie i realizację kontaktu, a w konsekwencji udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Tobie prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Ambasadorski przepis miesiąca

Ambasadorski przepis miesiąca

Składniki

  • 1 szklanka dowolnego mleka
  • około 0,5 szklanki płatków jaglanych
  • 3-4 łyżki wiórków kokosowych
  • pół tabliczki gorzkiej czekolady
  • słodzidło według uznania

Przygotowanie

  1. Do gotującego się mleka wsypuję odmierzoną ilość płatków, wiórki oraz czekoladę.
  2. Mieszam aż całość się zagotuje i zgęstnieje, po czym ściągam z ognia i odstawiam na chwilę, aby masa przestygła.
  3. Następnie blenduję całość i ewentualnie dosładzam. Ja lubię gorzki smak czekolady, więc ten krok pomijam.
  4. Przekładam masę do filiżanek i odstawiam na kilka godzin do lodówki.
  5. Po schłodzeniu przekładam moje budyniowe "babeczki"na talerzyk i zdobię wg aktualnego gustu.

Porady dietetyka

Dietetyk marki Kupiec

Dietetyk marki Kupiec

OD RYŻU GŁOWA NIE BOLI – DIETETYCZNE WŁAŚCIWOŚCI RYŻU, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ

Ryż to zboże, które jest najbardziej rozpowszechnionym zbożem na naszym globie. Dostarcza codziennie olbrzymią ilość energii w wielu rejonach świata, gdzie stanowi podstawę tradycyjnej diety. Najbardziej popularne odmiany ryżu to ryż biały, a także jego lekko spreparowany odpowiednik ryż paraboiled, ryż brązowy, ryż dziki, czarny, czerwony, ryż basmati, jaśminowy i wiele setek innych odmian.

Dietetyk marki Kupiec

Dietetyk marki Kupiec

KASZA GRYCZANA W DIETETYCE

Oprócz jej właściwości korzystnych dla diabetyków czy kobiet ciężarnych i karmiących, kaszę gryczaną bardzo często wykorzystuje się w specjalistycznych dietach.

Inspiracje naszych Ambasadorów