#ZdrowaRadoscZycia

Program #ZdrowaRadoscZycia

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Chcesz, żeby Twoja opinia miała realny wpływ na wygląd, smak i rozwój produktów? Chcesz testować najnowsze produkty oraz sprawić, żeby były dopasowane do Twoich potrzeb? Dołącz do programu ambasadorskiego #ZdrowaRadoscZycia marki Kupiec i buduj naszą markę z nami!

Czym jest program Ambasadorski?

To przestrzeń stworzona przez markę Kupiec dla osób, które świadomie wybierają produkty żywieniowe, cenią zdrowy styl życia oraz chcą inspirować innych do zdrowej radości życia! Wiemy, że wspólnie z Wami możemy przekazać wartościową wiedzę wielu osobom, a nasza wspólna misja jest możliwa do zrealizowania dzięki Waszemu zaangażowaniu – dlatego tak bardzo cenimy Waszą pomoc!

Co możesz zyskać dołączając do Ambasadorów #ZdrowaRadoscZycia:

Paczki z próbkami nowych produktów

Paczki z próbkami nowych produktów

Zaproszenie do grupy na Facebooku

Zaproszenie do grupy na Facebooku

Nagrody za najlepszy przepis

Nagrody za najlepszy przepis

Udział w eventach tematycznych

Udział w eventach tematycznych

Zaproszenia na warsztaty kulinarne

Zaproszenia na warsztaty kulinarne

Wsparcie dietetyka

Wsparcie dietetyka

Promocje Ambasadorów

Promocje Ambasadorów

Rabaty w sklepie online

Rabaty w sklepie online

Kogo zapraszamy do programu?

#ZdrowaRadoscZycia to misja, na którą zapraszamy osoby inspirujące się wzajemnie, współpracujące z marką Kupiec i dyskutujące o jej produktach. Dzięki temu, możemy wspólnie tworzyć coraz ciekawsze propozycje na pożywne i smaczne posiłki na śniadanie, obiad i kolację.

Jesteście naszymi głównymi i najbardziej prestiżowymi opiniodawcami. To na bazie Waszych opinii będziemy modyfikować naszą ofertę i dodawać nowe produkty, by dotrzeć do jak największej liczby klientów. W zamian jako pierwsi dowiecie się o naszych nowych propozycjach. Wierzymy, że razem możemy pokazać innym, jak cieszyć się zdrową radością życia!

W zamian liczymy na Wasze ciekawe i nowe pomysły, gotowość na dyskusję oraz chęci do tworzenia nowych, niezwykłych dań oraz rozwijania listy produktów marki Kupiec.

Jak zostać Ambasadorem marki Kupiec?

Uważnie obserwujemy Wasze profile, konta na Instagramie i Facebooku. Do naszego programu zapraszamy te osoby, które rozumieją nasz zamysł zdrowej radości życia, pokazują jej wizję w różnych kontekstach oraz prezentują swoje pomysły na zdrowe produkty i przepisy. Musicie być gotowi na merytoryczną dyskusję o produktach, a swoją postawą udowadniać, że #ZdrowaRadoscZycia jest wartością, o którą warto dbać.

Doceniamy zaangażowanie w dzieleniu się opiniami w social media oraz sugestiami na temat naszych produktów. Wasze opinie, zdjęcia, filmy i komentarze są dla nas inspiracją do dalszego tworzenia produktów i kontynuowania rozmowy z konsumentami w oparciu o zamkniętą i elitarną grupę ambasadorów.

Nie czekaj na nasz ruch! Jeśli chcesz wziąć czynny udział w naszej misji, napisz do nas na adres: ambasador@kupiec.pl

Być może następnym razem zaproszenie do programu wyślemy właśnie do Ciebie?

Chcesz dołączyć do programu?

Napisz do nas

Klauzula informacyjna RODO:
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Ambasadorski przepis miesiąca

Ambasadorski przepis miesiąca

Składniki

 • kaszka kukurydziana Kupiec
 • opakowanie serka mascarpone
 • trochę likieru amaretto
 • cukier puder do smaku i do dekoracji
 • mus malinowy
 • borówka
 • borówka amerykańska
 • świeża mięta
 • rozmaryn (opcjonalnie)

Przygotowanie

 1. Polentę gotujemy w wysokim naczyniu, ponieważ pryska i można się poparzyć. Aby sporządzić polentę, należy systematycznie dodawać kaszkę kukurydzianą do gotującej się, osolonej wody. Aby ze zbitej kaszki nie utworzyły się kluseczki trzeba mieszać wodę łyżką. Sekret przygotowywania polenty polega na tym, by nadać jej odpowiednią twardość, ale też z tym nie przesadzić. W tym celu można przygotować dwa garnki z wrzącą wodą i kiedy polenta zaczyna tężeć, dolewać wrzątku z drugiego garnka.Na dnie powinna utworzyć się skorupa. Polenta natomiast będzie odchodzić od ścianek i się od niej oddzieli. To znak, że jest gotowa.
 2. Przekładamy ją do kwadratowego naczynia bądź na tackę i wyrównujemy. Powinna mieć około pół centymetra wysokości.
 3. Przykrywamy folią spożywczą i odstawiamy do zastygnięcia.
 4. Jeśli chcesz do Twojej polenty możesz dodać łyżeczkę suszonego rozmarynu.
 5. Podczas gdy nasza polenta będzie się chłodzić i zastygać, wsypujemy maliny do rondla z grubym dnem, dodajemy kilka listków mięty, cukier.
 6. Doprowadzamy do wrzenia, gotujemy, aż maliny zupełnie się rozpadną ,a całość będzie się ładnie szkliła. Musimy teraz przetrzeć maliny przez sito, aby pozbyć je pestek.
 7. Schłodzić w lodówce.
 8. Kiedy polenta zastygnie, wykrawamy literatką krążki . Międzyczasie przygotowujemy patelnię grillową i kładziemy na niej krążki . Grillujemy. Grillowanie spowoduje , że krążki nie będą się "lepić" tylko będą suche. Przygotowane krążki chłodzimy.
 9. Serek mascarpone przekładamy do miski, dodajemy cukier puder i miksujemy, wlewamy trochę amaretto. Przekładamy do szprycy i nakładamy na krążki.
 10. Teraz kolejno owoce, mus, miętę i cukier puder.

Porady dietetyka

Dietetyk marki Kupiec

Dietetyk marki Kupiec

OD RYŻU GŁOWA NIE BOLI – DIETETYCZNE WŁAŚCIWOŚCI RYŻU, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ

Ryż to zboże, które jest najbardziej rozpowszechnionym zbożem na naszym globie. Dostarcza codziennie olbrzymią ilość energii w wielu rejonach świata, gdzie stanowi podstawę tradycyjnej diety. Najbardziej popularne odmiany ryżu to ryż biały, a także jego lekko spreparowany odpowiednik ryż paraboiled, ryż brązowy, ryż dziki, czarny, czerwony, ryż basmati, jaśminowy i wiele setek innych odmian.

Dietetyk marki Kupiec

Dietetyk marki Kupiec

KASZA GRYCZANA W DIETETYCE

Oprócz jej właściwości korzystnych dla diabetyków czy kobiet ciężarnych i karmiących, kaszę gryczaną bardzo często wykorzystuje się w specjalistycznych dietach.

Inspiracje naszych Ambasadorów