Zdrowe nietrudne


O programie:

Firma Kupiec już od trzech lat realizuje projekt „Zdrowe Nietrudne” – program, który kształtuje zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci. Uczy najmłodszych, jakich błędów nie popełniać w odżywianiu i jak je naprawiać oraz jak w prosty sposób wprowadzić zdrowe produkty do codziennego menu. Wspólnie z naszymi ekspertami i partnerami programu staramy się inspirować do odkrywania nowych smaków.

Zdrowe Nietrudne 2017

W tym roku program „Zdrowe Nietrudne” skierowany jest dla rodzin oraz uczniów klas 1–3 szkół podstawowych na terenie całego kraju. Klasy, które zgłoszą się jako pierwsze, otrzymają paczki z materiałami edukacyjnymi w formie papierowej oraz produkty marki Kupiec. Wszyscy zgłoszeni do programu otrzymają również materiały do pobrania na stronie programu Zdrowe Nietrudne.

Konkursy 2017

W ramach programu zostaną przeprowadzone dwa konkursy: „Drużyna Przygód” i „Rodzina Przygód”. Pierwszy polega na pracy drużynowej – dzieci wraz z nauczycielami będą zdobywały wiedzę, korzystając z dostępnych materiałów. Klasa, które zrealizuje wszystkie lekcje i pokaże nam, jak się przy tym bawiła, wygra fantastyczną wycieczkę dla całej grupy.

W drugim konkursie, czyli „Rodzinie Przygód”, chcemy do pracy zaangażować całe rodziny uczniów zgłoszonych do programu. Spróbujcie przygody ze zdrowym gotowaniem jako „Rodzina Testerów”. W tej edycji nagrodzimy aż trzy rodziny. Co zrobić, by wygrać? Proste! Pobierz od swojego nauczyciela książeczkę „Rodzina Przygód” i zdobywaj wiedzę i sprawności. Eksperymentuj w kuchni, wypełniaj zadania i pokaż nam, jak się przy tym bawiliście!

 

Zapraszamy do programu

Zapraszamy do kolejnej edycji programu „Zdrowe Nietrudne”, która w tym roku rusza 1 października 2017 r.! Próbuj, smakuj, inspiruj się i wygrywaj nagrody!

Dowiedz się więcej!