Manifest marki Kupiec.

Zdrowa radość życia to nasz codzienny wybór. Wybór świadomy, ponieważ tworzymy nasze produkty w trosce o jakość życia, o zdrowie, dobre samopoczucie, przyjemność smaku.

Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną, polską marką, która cały czas dba o wysoką jakość. Nasze produkty są pełne wartości odżywczych. Pochodzą ze zbiorów prosto z pól, dzięki czemu czuje się ich prawdziwy i naturalny smak.

Chcemy wspólnie dzielić radość życia przy domowym stole. Cenimy tradycję – opieramy się na produktach dobrze umiejscowionych w polskiej kuchni, ale również, pełni entuzjazmu i naturalnej energii, szukamy nowych smaków i przysmaków dla zdrowej przyjemności jedzenia i je proponujemy.

Jesteśmy firmą rodzinną i jednym z największych w Polsce producentów zdrowej żywności.okupiec1.jpg
POLITYKA JAKOŚCI

Działalność naszej firmy koncentruje się wokół konfekcjonowania i dystrybucji produktów zbożowych, roślin strączkowych oraz produkcji pieczywa chrupkiego, cukierniczego, a także produktów instant śniadaniowo-obiadowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów, zarówno pod względem estetycznym, jak i smakowym.

Zarząd firmy stwarza optymalne warunki do maksymalnego zaangażowania wszystkich pracowników i niezbędnych zasobów przy prowadzeniu oraz doskonaleniu działalności zgodnej z:

Międzynarodowym Standardem Żywności IFS;
Gobalną Normą Dotyczącą Bezpieczeństwa Żywności BRC.okupiec2.jpgDziałając w imieniu Ministra Przedsiębiorczości i Technologii Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w dniu 3 października 2019 roku wydał decyzję Spółce Kupiec Sp. z o. o wsparciu nowej inwestycji. Przedmiotem inwestycji jest zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa. Nowa inwestycja realizowana będzie na terenie Polskiej Strefy Inwestycji, w obszarze nadzorowanym przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Decyzja ważna jest na okres 10 lat, licząc od dnia jej wydania.
CERTYFIKATY

Certyfikat BIO Wafle

Znak towarowy Przekreślony Kłos

BRC Global Standard for Food Safety

IFS Food

ASDA AA Module

KOMUNIKATY

Kupiec Sp. z o.o. oraz Kupiec.pl Sp. z o.o. („Spółki”) na podstawie art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych niniejszym udostępniają do publicznej wiadomości plan połączenia Spółek.

Szybka & Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 99 zł

Gwarancja 100% satysfakcji

14 dni zwrotu pieniędzy

Realizacja zamówienia

po zaksięgowaniu wpłaty 24h

Bezpieczna płatność

chronione płatności online

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.