iStock-178463866-600x600.jpg

JESTEŚMY NA CAŁYM ŚWIECIE

Kupiec Sp. z o.o. buduje przewagę konkurencyjną na rynku polskim i prowadzi od blisko 30 lat ekspansję na rynki zagraniczne. Jesteśmy jednym z liderów branży nie tylko dzięki zaangażowanym pracownikom, ale także dzięki rozbudowanej, nowoczesnej infrastrukturze produkcyjnej.

Prowadzimy zaawansowane badania nad jakością naszych produktów. Naszą współpracę w obszarze B2B opieramy na kluczowych wartościach. Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem dla naszych współpracowników oraz kontrahentów. Dlatego łącząc wysoką jakość naszych produktów z wysokimi standardami współpracy, uzyskaliśmy akredytację unijną „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”. Tym samym uzyskując europejską rekomendację i przyczyniając się do promocji polskiej produkcji na kluczowych rynkach.

Desktop-Top-Header@2x-2-600x600.jpg

OFERTA SZYTA NA MIARĘ KAŻDEGO BIZNESU

Jesteśmy obecni na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży, aby budować rozpoznawalność naszej marki i produktów na rynkach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Bliskiego Wschodu. Jesteśmy świadomym producentem, który potrafi dostosować także swoją ofertę do wymagań zagranicznych rynków, na które przygotowujemy dedykowane produkty, odpowiadające na potrzeby zagranicznych konsumentów.


POLITYKA JAKOŚCI


KUPIEC TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Posiadamy wszystkie ważne i znaczące certyfikaty i świadectwa, potwierdzające wysoką jakość naszych produktów. Na każdym etapie produkcji wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Procesy produkcyjne od wielu lat utrzymywane są zgodnie z Międzynarodowym Standardem Żywności IFS oraz Globalną Normą Bezpieczeństwa Żywności BRC.Napisz do nas

Szybka & Darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 99 zł

Gwarancja 100% satysfakcji

14 dni zwrotu pieniędzy

Realizacja zamówienia

po zaksięgowaniu wpłaty 24h

Bezpieczna płatność

chronione płatności online

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.