Program Zdrowe Nietrudne

Program Zdrowe Nietrudne
By lutego 13, 2020 0 Comment

Program Zdrowe Nietrudne

Miło nam powitać Państwa w kolejnej edycji programu „Zdrowe – nietrudne”.

Organizuje go od kilku lat firma Kupiec we współpracy z PWN, PZWL oraz ekspertami z dziedziny dietetyki i żywienia. Jego celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, rodzin i społeczności szkolnych.

Program „Zdrowe – nietrudne” cieszy się dużą popularnością w całej Polsce. W ubiegłym roku uczestniczyło w nim ponad 1200 klas – łącznie 28 790 dzieci.

Tak jak w minionych latach również w tym roku wspólnie z naszymi ekspertami przygotowaliśmy dla Państwa materiały dydaktyczne w formie scenariuszy lekcji, gier, zabaw i łamigłówek. Wierzymy, że dzięki nim skutecznie zmotywują Państwo swoich uczniów do działania.W obecnej edycji bardzo zależy nam na tym, aby pokazać dzieciom, że to one mogą być ambasadorami zdrowej radości życia. Nauczymy je czytać opakowania, pokażemy, jak zmienić „tego nie lubię” na „tego spróbuję”, oraz przekonamy, że na deser najlepszy jest spacer!

Cieszymy się, że wspólnie z Państwem będziemy rozpowszechniać zdrowe nawyki żywieniowe.

Na wszystkich uczestników programu czekają konkursy i atrakcyjne nagrody!

Powalczą o nie przede wszystkim Drużyny, które prześlą nam materiał, jak realizowały Zdrowe – nietrudne wyzwania. Forma prac jest dowolna, a szczegóły znajdą Państwo w regulaminach konkursowych, które udostępniamy na stronie internetowej www.zdrowenietrudne.pl. Dla autorów najciekawszej relacji zorganizujemy zdrowy – nietrudny dzień na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nie zabraknie wówczas sportowych emocji i kulinarnych wyzwań podczas warsztatów z kucharzem – panem Piotrem Kucharskim.

Zachęcamy do informowania o programie również rodziców i opiekunów Państwa uczniów. Zależy nam na tym, by podjęte wyzwania były wdrażane także w życiu codziennym Państwa podopiecznych. Dla rodzin przygotowaliśmy konkurs na zdrowy – nietrudny rodzinny dzień. Nagrodzimy aż trzy prace! Zwycięskie zespoły spędzą dzień w Energylandii.

W tej edycji programu „Zdrowe – nietrudne” nagradzamy również szkoły. Placówka, z której zgłosi się największa liczba rodziców, otrzyma nagrodę w wysokości 3 000 złotych!

Kibicujemy każdej Drużynie w realizacji wyzwań edukacyjnych. Wierzymy, że podczas klasowych warsztatów kulinarnych przygotują Państwo wspólnie z uczniami wiele zdrowych kanapek, deserów, przekąsek i oryginalnych dań. Trzymamy kciuki! Zostańcie ambasadorami zdrowej radości życia! Zaczynamy, czas start!

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.